V.3.44.2.404.4
65 854,00 ₴
| Модель | V.3.44.2.404.4 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313514110 |
| Тип продукту | Годинник |
Aviator Douglas DC-3 Day-Date Automatic Limited Edition V.3.44.2.404.4 — це пропозиція для тих, хто цінує авіаційний стиль в елегантному виконанні. Корпус шириною 45 мм і товщиною 11 мм чудово виглядає на зап’ясті, а шкіряний ремінець коричневого кольору забезпечує комфорт у використанні. Зелений циферблат з ефектом сонячного шліфування надає виробу особливого характеру, а індикація дня місяця та тижня підвищує практичність у повсякденному житті. Сапфірове скло з антибліковим покриттям ефективно захищає циферблат, а прозора задня кришка дозволяє зазирнути всередину механізму. За роботу відповідає автоматичний механізм Swiss Made з 26 каменями, функцією зупинки секунди та запасом ходу 38 годин. Водонепроникність до 100 м дозволяє плавати з цією моделлю на поверхні води.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password