V.3.44.0.399.5
62 195,00 ₴
| Модель | V.3.44.0.399.5 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313513984 |
| Тип продукту | Годинник |
Aviator Douglas DC-3 Day-Date Automatic Limited Edition V.3.44.0.399.5 — це чоловічий годинник в авіаційному стилі, створений для тих, хто цінує класику та функціональність. Міцний корпус у поєднанні з браслетом типу «меш» забезпечує комфорт при носінні та сучасний вигляд на зап’ясті. Світлий циферблат у поєднанні зі сталевим браслетом створює елегантну та цілісну композицію, а індикація дня тижня та місяця підвищує практичність моделі. Циферблат покритий сапфіровим склом з антибліковим покриттям, яке захищає його від впливу зовнішніх факторів. Прозора задня кришка дозволяє побачити автоматичний механізм Swiss Made з 26 каменями, 38-годинним запасом ходу та функцією зупинки секундної стрілки, на якому базується робота годинника. Водонепроникність 100 м дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password