V.3.44.0.397.5
62 195,00 ₴
| Модель | V.3.44.0.397.5 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313513960 |
| Тип продукту | Годинник |
Aviator Douglas DC-3 Day-Date Automatic Limited Edition V.3.44.0.397.5 — це чоловічий годинник в авіаційному стилі, створений для тих, хто цінує виразний стиль та практичні рішення. Міцний корпус у поєднанні з браслетом з сітчастої сталі забезпечує комфорт під час носіння та сучасний вигляд на зап’ясті. Чорний циферблат у поєднанні зі срібним браслетом створює контрастну та елегантну композицію, а індикація дня тижня та місяця підвищує функціональність моделі. Циферблат покритий сапфіровим склом, яке захищає його від впливу зовнішніх факторів. Прозора задня кришка дозволяє побачити автоматичний механізм Swiss Made, на якому базується робота годинника. Водонепроникність 100 м дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password