V.3.44.0.399.4
60 976,00 ₴
| Модель | V.3.44.0.399.4 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313513977 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Aviator Douglas DC-3 Day-Date Automatic Limited Edition V.3.44.0.399.4 — це унікальна модель, натхненна авіацією, яка поєднує класичний стиль із розширеною функціональністю. Срібний корпус з нержавіючої сталі діаметром 45 мм і товщиною 11 мм поєднано з чорним шкіряним ремінцем, що створює елегантну та позачасову композицію. Срібний циферблат забезпечує чіткість показань, а додаткові функції, такі як індикатор дати та дня тижня, підвищують практичність використання. На циферблаті застосовано покриття Super-LumiNova, що полегшує зчитування в темряві. Сапфірове скло з антибліковим покриттям захищає циферблат від впливу зовнішніх факторів. Закручувана заводна головка підкреслює функціональний характер моделі. Прозора задня кришка дозволяє побачити механізм, який приводить пристрій у дію. Модель працює на основі автоматичного механізму Swiss Made, оснащеного 26 каменями, 38-годинним запасом ходу та функцією зупинки секундної стрілки. Водонепроникність на рівні 100 метрів дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password