V.3.44.0.401.5
62 195,00 ₴
| Модель | V.3.44.0.401.5 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313514011 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Aviator Douglas DC-3 Day-Date Automatic Limited Edition V.3.44.0.401.5 — це унікальна модель, натхненна авіацією, яка поєднує класичний стиль із функціональністю. Срібний корпус з нержавіючої сталі діаметром 45 мм і товщиною 11 мм поєднано з браслетом mesh срібного кольору, що створює цілісну та сучасну композицію. Синій циферблат привертає увагу та забезпечує читабельність, а індикатор дати місяця та дня тижня підвищує зручність користування. На циферблаті застосовано покриття Super-LumiNova, що полегшує зчитування в темряві. Сапфірове скло з антибліковим покриттям захищає циферблат від впливу зовнішніх факторів. Закручувана заводна головка підкреслює практичний характер моделі. Прозора задня кришка дозволяє побачити механізм, який приводить пристрій у дію. Модель працює на основі автоматичного механізму Swiss Made, оснащеного 26 каменями, 38-годинним запасом ходу та функцією зупинки секундної стрілки. Водонепроникність на рівні 100 метрів дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password