V.3.44.2.402.5
71 951,00 ₴
| Модель | V.3.44.2.402.5 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313514103 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Aviator Douglas DC-3 Day-Date Automatic Limited Edition V.3.44.2.402.5 — це модель, натхненна класикою авіації, яка поєднує елегантність та функціональність. Корпус кольору рожевого золота, виготовлений з нержавіючої сталі з покриттям PVD, поєднаний з коричневим шкіряним ремінцем, створюючи виразну та стильну композицію. Синій циферблат із сонячним шліфуванням виглядає ефектно, а індикація дня місяця та тижня підвищує практичність використання. Сапфірове скло з антибліковим покриттям захищає циферблат від впливу зовнішніх факторів. Годинник працює на основі автоматичного механізму Swiss Made, оснащеного 26 каменями, функцією зупинки секундної стрілки та 38-годинним запасом ходу. Водонепроникність на рівні 100 метрів дозволяє плавати на поверхні, а покриття Super-LumiNova полегшує зчитування часу в темряві.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password