V.3.44.0.397.4
60 976,00 ₴
| Модель | V.3.44.0.397.4 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313513953 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Aviator Douglas DC-3 Day-Date Automatic Limited Edition V.3.44.0.397.4 — це виняткова модель, натхненна авіаційною спадщиною, яка поєднує класичний стиль із виразною функціональністю. Срібний корпус з нержавіючої сталі діаметром 45 мм і товщиною 11 мм поєднано з чорним шкіряним ремінцем, що створює елегантну та позачасову композицію. Чорний циферблат забезпечує читабельність, а додатковою перевагою є індикатор дати та дня тижня. Сапфірове скло захищає циферблат від впливу зовнішніх факторів. Прозора задня кришка дозволяє побачити механізм, який приводить пристрій у дію. Модель працює на основі автоматичного механізму Swiss Made. Водонепроникність на рівні 100 метрів дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password