V.3.44.2.402.0
65 854,00 ₴
| Модель | V.3.44.2.402.0 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313514097 |
| Тип продукту | Годинник |
Aviator Douglas DC-3 Day-Date Automatic Limited Edition V.3.44.2.402.0 — це чоловічий годинник в авіаційному стилі, створений для тих, хто цінує елегантність і функціональність. Міцний корпус у поєднанні з ремінцем шириною 22 мм забезпечує комфорт під час носіння та надійну фіксацію на зап’ясті. Синій циферблат у поєднанні з корпусом кольору рожевого золота та коричневим ремінцем створює ефектне та гармонійне ціле, а індикація дня тижня та місяця підвищує практичність моделі. Циферблат покритий сапфіровим склом з антибліковим покриттям, яке захищає його від впливу зовнішніх факторів. Прозора задня кришка дозволяє побачити автоматичний механізм Swiss Made з 26 каменями, 38-годинним запасом ходу та функцією зупинки секундної стрілки, на якому базується робота годинника. Водонепроникність 100 м дозволяє плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password