V.1.33.2.420.4
36 479,00 ₴
| Модель | V.1.33.2.420.4 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640313514233 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Aviator Moonflight Gemstone Edition Silver Red Ruby Limited Edition V.1.33.2.420.4 — це лімітована версія, в якій рубіни використовуються як декоративний елемент циферблата та заводної головки. Срібний циферблат з гільйошированою обробкою прикрашений каменями, а додатковий рубін розміщений на заводному колесі. Індикатор фаз Місяця дозволяє стежити за поточним циклом, а датник полегшує щоденне користування. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Swiss Made Ronda 708 з 5 каменями. Корпус із нержавіючої сталі з PVD-покриттям кольору рожевого золота поєднано з червоним шкіряним ремінцем, створюючи цілісний вигляд. Циферблат захищає сапфірове скло з антибліковим покриттям. Водонепроникність на рівні 100 метрів означає можливість плавання на поверхні та використання годинника під час контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password