| Модель | V.1.33.2.253.5 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640313510969 |
| Тип продукту | Годинник |
Pochodzący z limitowanej do 950 sztuk edycji zegarek damski Aviator Douglas Moonflight Limited Edition V.1.33.2.253.5 to eleganckie połączenie czerni i różowego złota. Do wykonania koperty i bransolety mesh modelu użyto stali szlachetnej z powłoką PVD. Pod szkłem szafirowym z antyrefleksem znajdziemy szlifowaną tarczę z dekoracyjnym wskaźnikiem faz księżyca. Ponadto produkt wyposażono w datownik dni miesiąca oraz wskazówki pokryte powłoką Super-LumiNova. Mechanizm kwarcowy Ronda 708 Swiss Made jest umieszczony w obudowie, którą zamyka od spodu dekiel z grawerem samolotu Douglas DC-3. Wodoszczelność zegarka wynosi 100 metrów.

Водонепроникність 100 метрів дозволяє плавати на поверхні і пірнати на невеликі глибини без акваланга з годинником на зап'ясті.

Годинник працює на кварцовому механізмі з батарейним живленням.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Годинник належить до лімітованої серії з чітко визначеним тиражем.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password