V.1.33.2.416.4
36 479,00 ₴
| Модель | V.1.33.2.416.4 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640313514196 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Aviator Moonflight Gemstone Edition Silver Blue Sapphire Limited Edition V.1.33.2.416.4 to limitowana wersja, w której zastosowano szafiry jako element dekoracyjny tarczy i koronki. Srebrna tarcza z giloszowanym wykończeniem została ozdobiona 10 kamieniami, a kolejny umieszczono w koronce. Wskaźnik faz księżyca pozwala śledzić aktualny cykl, natomiast datownik dni miesiąca ułatwia codzienne użytkowanie. Mechanizm kwarcowy Swiss Made Ronda 708 z 5 kamieniami łożyskowymi odpowiada za pracę zegarka. Koperta ze stali szlachetnej z powłoką PVD w kolorze różowego złota została połączona z niebieskim paskiem skórzanym, tworząc spójną całość. Tarczę zabezpiecza szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną. Wodoszczelność na poziomie 100 metrów oznacza możliwość pływania powierzchniowego oraz użytkowania zegarka podczas kontaktu z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password