V.1.33.0.419.5
39 999,00 ₴
| Модель | V.1.33.0.419.5 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640313514189 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Aviator Moonflight Gemstone Edition Silver Red Ruby Limited Edition V.1.33.0.419.5 to limitowany model z serii Gemstone, wyróżniający się dekoracyjnym wykończeniem z wykorzystaniem rubinów. Srebrna koperta ze stali szlachetnej została zestawiona ze srebrną tarczą z giloszowaniem, na której umieszczono 10 rubinów, a dodatkowy kamień znalazł się w koronce inspirowanej stylistyką lotniczą. Model wyposażono w wskaźnik faz księżyca oraz datownik dni miesiąca, które zwiększają funkcjonalność zegarka w codziennym użytkowaniu. Za działanie odpowiada mechanizm kwarcowy Swiss Made Ronda 708 z 5 kamieniami łożyskowymi. Całość uzupełnia bransoleta mesh ze stali szlachetnej w srebrnym kolorze, tworząca spójną konstrukcję z kopertą. Za ochronę tarczy odpowiada szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną. Wodoszczelność na poziomie 100 metrów umożliwia pływanie powierzchniowe oraz swobodny kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password