V.1.33.0.415.4
34 119,00 ₴
| Модель | V.1.33.0.415.4 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640313514134 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Aviator Moonflight Gemstone Edition Silver Blue Sapphire Limited Edition V.1.33.0.415.4 to limitowany model z edycji Gemstone, wyróżniający się dekoracyjnym wykończeniem z wykorzystaniem kamieni szlachetnych. Koperta ze stali szlachetnej w srebrnym kolorze została zestawiona ze srebrną tarczą, na której umieszczono 10 szafirów, a dodatkowy kamień znalazł się w koronce inspirowanej stylistyką zegarków lotniczych. Model wyposażono w datownik dni miesiąca, który umożliwia szybki odczyt aktualnej daty. Mechanizm kwarcowy Swiss Made Ronda 708 odpowiada za działanie zegarka. Całość uzupełnia niebieski pasek skórzany, który dobrze komponuje się z kolorystyką modelu. Za ochronę tarczy odpowiada szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną. Wodoszczelność na poziomie 100 metrów umożliwia pływanie powierzchniowe oraz swobodny kontakt z wodą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password