| Модель | GW1042L4 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614446 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Trend Ava GW1042L4 — це ювелірна модель з корпусом кольору рожевого золота та білим гладким силіконовим ремінцем. Багатоколірний циферблат має світлий, сріблястий відтінок у верхній частині, який плавно переходить у темніші бежеві тони внизу, а кристали на циферблаті підкреслюють декоративний характер годинника. Полірована обробка корпусу добре поєднується з декоративним стилем моделі. За захист циферблата відповідає мінеральне скло, а кварцовий механізм Seiko Y121 забезпечує роботу годинника та пропонує функцію зупинки секундної стрілки. Термін служби батареї становить до 36 місяців. Водонепроникність на рівні 5 АТМ захищає модель від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password