| Модель | GW1042L1 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614460 |
| Тип продукту | Годинник |
Модель Guess Trend Ava GW1042L1 — це жіночий модний годинник із сучасним дизайном. Срібний полірований корпус із нержавіючої сталі в поєднанні з білим силіконовим ремінцем із гладкою поверхнею ідеально підійде для повсякденних образів. Циферблат срібного кольору, прикрашений кристалами, привертає увагу та додає годиннику виразності. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Годинник оснащений кварцовим механізмом Seiko Y121F. Водонепроникність до 50 метрів захищає модель від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password