| Модель | GW1042L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614453 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Trend Ava GW1042L2 — це ювелірна модель, яка поєднує золотий корпус із нержавіючої сталі з рожевим гладким силіконовим ремінцем. Багатоколірний циферблат привертає увагу переходом від блакитного відтінку вгорі до рожевого. Кристали на циферблаті підкреслюють декоративний характер годинника, а поліроване оздоблення корпусу добре гармонує з його ефектним стилем. За захист циферблата відповідає мінеральне скло, а кварцовий механізм Seiko Y121 забезпечує роботу моделі та пропонує функцію зупинки секундної стрілки. Термін служби батареї становить до 36 місяців. Водонепроникність на рівні 5 АТМ захищає годинник від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password