| Модель | YNAV25-GTP |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 19.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Motylkowe |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Yema Navygraf Heritage Automatic YNAV25-GTP — це модель, натхненна оригінальним Navygraf 70-х років, що вирізняється темно-синім циферблатом та характерним для YEMA стилем дайвінгу. Срібний корпус з нержавіючої сталі 316L має матове покриття, розбавлене полірованими фасками, що надає йому більш вишуканого вигляду. На циферблаті розміщені жовті стрілки та впізнавані індекси у формі знаків оклику, які сильно нагадують історичну версію цієї моделі. Віконце дати полегшує контроль поточної дати. За захист циферблата відповідає опукле сапфірове скло, яке важко подряпати. Модель працює на основі автоматичного механізму SW200-1 з 26 каменями та 38-годинним запасом ходу. Годинник має односторонній безель зі шкалою хвилин, закручувану заводну головку та закручувану, гравіровану задню кришку з історичним гербом YEMA. Гумовий ремінець добре пасує до дайверського характеру моделі, є практичним у повсякденному використанні та зручно сидить на зап'ясті. Водонепроникність 200 м означає, що з цією моделлю можна плавати та занурюватися без акваланга.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password