| Модель | YNAV25-AM |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір циферблату | Чорний |
| Індикатор дати місяця | так |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 19.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Zatrzaskowe |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Yema Navygraf Heritage Automatic YNAV25-AM — це чоловічий годинник, натхненний оригінальною моделлю 70-х років, який зберігає класичний дайверський стиль і отримав оновлену конструкцію. Корпус із матової сталі має більш витончені пропорції, завдяки чому модель зручно сидить на зап’ясті. Чорний циферблат вирізняється контрастними стрілками, зокрема характерними жовтими елементами, що покращують читабельність у різних умовах. На циферблаті розміщено вікно дати. Індекси та стрілки, покриті Super-LumiNova, полегшують зчитування за слабкого освітлення. Односторонній безель дозволяє контролювати час під водою. За захист циферблата відповідає хезалітове скло, яке надає йому теплішого, злегка вінтажного візуального характеру. Модель працює на основі автоматичного механізму Sellita SW200. Водонепроникність на рівні 200 метрів дозволяє плавати та занурюватися без акваланга.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password