| Модель | YDIV25-BMS |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Motylkowe |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Yema Diver Automatic YDIV25-BMS — це чоловічий годинник у класичному дайверському стилі, що нагадує моделі 60-х років. Корпус і браслет виготовлені зі сталі, що створює цілісну конструкцію зі спортивним виглядом. Білий циферблат з матовою, злегка зернистою поверхнею виділяється на тлі типових моделей дайверів і забезпечує дуже хорошу читабельність. Використано чіткі арабські цифри та подовжені індекси, а стрілки типу broad arrow, покриті Super-LumiNova, полегшують зчитування в умовах слабкого освітлення. Односторонній безель зі шкалою хвилин дозволяє контролювати час під водою. За захист циферблата відповідає опукле сапфірове скло, яке важко подряпати. Закручувана заводна головка забезпечує герметичність конструкції. Модель працює на основі автоматичного механізму Sellita SW200. Водонепроникність на рівні 200 метрів дозволяє плавати та занурюватися без акваланга.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password