| Модель | YDIV25-ATPS |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Motylkowe |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Yema Diver Automatic YDIV25-ATPS — це модель у стилі дайвінгу, натхненна годинниками типу «skin diver» кінця 50-х — початку 60-х років. Срібний корпус із нержавіючої сталі 316L має витончений, більш стрункий профіль та поліроване покриття, яке гармонійно поєднується з класичним дизайном чорного циферблата. На циферблаті використані великі арабські цифри, прямокутні індекси та широкі стрілоподібні стрілки, покриті покриттям Super-LumiNova для кращої читабельності в темряві. За захист циферблата відповідає опукле сапфірове скло, яке важко подряпати і яке підкреслює вінтажний стиль. Модель працює на основі автоматичного механізму SW200-1 з 26 каменями та 38-годинним запасом ходу. Односторонній безель зі шкалою хвилин, закручувана заводна головка та гравірована закручувана задня кришка з історичним гербом YEMA підкреслюють практичний характер годинника. Чорний каучуковий ремінець з TPU нагадує ремінці 60-х років, є еластичним, зручним у носінні, стійким до контакту з водою та легким у догляді. Водонепроникність 200 м означає, що з цією моделлю можна плавати та занурюватися без акваланга.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password