P22110.1163QF1-SET
3 999,00 ₴
| Модель | P22110.1163QF1-SET |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Pierre Ricaud Multifunction SET P22110.1163QF1-SET — це подарунковий набір із золотим браслетом у стилі «меш» та додатковим шкіряним ремінцем, що дозволяє легко змінювати зовнішній вигляд моделі. Срібний циферблат із сонячним шліфуванням делікатно змінює вигляд залежно від освітлення, а золотий корпус із нержавіючої сталі та підібраний браслет надають всьому виробу елегантного, жіночного характеру. На циферблаті розміщені лінійні індекси та позначення днів місяця та тижня, що додають практичного акценту до класичного дизайну. Мінеральне скло захищає циферблат від щоденного контакту з навколишнім середовищем. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Seiko Epson VX36. Водонепроникність 3 ATM означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password