P22110.1161QF-SET
3 999,00 ₴
| Модель | P22110.1161QF-SET |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Pierre Ricaud Multifunction SET P22110.1161QF-SET — це подарунковий набір із золотим браслетом у вигляді сітки та додатковим шкіряним ремінцем, що дозволяє змінювати стиль моделі залежно від нагоди. Корпус із нержавіючої сталі золотого кольору гармонійно поєднується із золотим циферблатом із сонячним шліфуванням, яке делікатно змінює вигляд циферблата залежно від освітлення. Лінійні індекси підкреслюють елегантне оформлення циферблата, а індикатори дати та дня тижня додають практичних функцій для щоденного використання. Мінеральне скло захищає циферблат від впливу навколишнього середовища. Модель працює на основі кварцового механізму Seiko Epson VX36. Водонепроникність 3 ATM означає стійкість до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password