| Модель | P22068.2111Q158.5MZ |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 23.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Срібно-золотий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Srebrno - Złoty |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Pierre Ricaud Classic SET P22068.2111Q158.5MZ — це елегантний комплект із додатковим браслетом, завдяки чому він чудово підійде як подарунок для жінки, яка шукає годинник і прикрасу в одному. Срібно-золотий корпус з нержавіючої сталі поєднано з браслетом у тій самій кольоровій гамі, створюючи класичне та жіночне поєднання. Золотий циферблат надає моделі теплішого характеру, а мінеральне скло захищає циферблат від щоденного контакту з навколишнім середовищем. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2035. Водонепроникність 3 ATM означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password