| Модель | P22068.91R6Q137.9BZ |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 23.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Колір циферблату | Сірий |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Pierre Ricaud Classic SET P22068.91R6Q137.9BZ — це елегантний комплект із додатковим браслетом, який чудово підійде як подарунок для жінки, що полюбляє класичні аксесуари в єдиній колірній гамі. Корпус з нержавіючої сталі покритий PVD-покриттям кольору рожевого золота, а браслет того ж відтінку підкреслює ніжний, жіночний характер моделі. Сірий, фактурний циферблат з лінійними індексами має витончений вигляд і добре гармонує з теплим кольором корпусу. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Модель працює на основі кварцового механізму Miyota 2035. Водонепроникність 3 ATM означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password