| Модель | P22033.9GR3Q-SET |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 37.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Pierre Ricaud Classic SET P22033.9GR3Q-SET — це елегантний комплект із додатковим шкіряним ремінцем, завдяки чому він чудово підійде як готовий варіант подарунка. Корпус із нержавіючої сталі покритий PVD-покриттям кольору рожевого золота, а срібний циферблат із лінійними індексами має класичний і вишуканий вигляд. Основним кріпленням є браслет-сітка кольору рожевого золота, який м'яко лягає на зап'ястя та надає всьому виробу витонченого характеру. Додатковий шкіряний ремінець дозволяє змінювати вигляд годинника залежно від нагоди. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Модель працює на основі кварцового механізму Miyota 2035. Водонепроникність 3 ATM означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password