| Модель | P22033.92R3Q-SET |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 37.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Pierre Ricaud Classic SET P22033.92R3Q-SET — це елегантний комплект із додатковим шкіряним ремінцем, завдяки чому він чудово підійде як готовий варіант подарунка. Корпус з нержавіючої сталі покритий PVD-покриттям кольору рожевого золота, а срібний циферблат із сонячним шліфуванням тонко відбиває світло та надає всьому виробу більш класичного характеру. Основним кріпленням є браслет-сітка з нержавіючої сталі кольору рожевого золота, який м'яко лягає на зап'ястя, а додатковий ремінець дозволяє змінити зовнішній вигляд годинника. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Модель працює на основі кварцового механізму Miyota 2035. Водонепроникність 3 ATM означає стійкість до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password