| Модель | R8871612045 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056783083978 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati Traguardo Chronograph R8871612045 to zegarek męski, który wyróżnia się odważnym designem i zaawansowaną funkcjonalnością. Jego tarcza w wyrazistym żółtym kolorze, wyposażona w subtarczę czasu dobowego, jest chroniona mineralnym szkłem. Koperta ze stali szlachetnej w srebrnym kolorze, z czarnymi akcentami, doskonale współgra z gumowym paskiem w czarnym kolorze ozdobionym żółtą kreską. Zegarek posiada zakręcane dekiel i koronkę, które dodatkowo uszczelniają obudowę. Wodoszczelność na poziomie 100 m pozwala na swobodne pływanie i nurkowanie bez akwalungu. Model wyposażono w chronograf oraz powłokę luminescencyjną, zapewniającą czytelność godziny w ciemności.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password