| Модель | R8871612043 |
|---|---|
| Бренд | MASERATI |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056783083954 |
| Тип продукту | Годинник |
Maserati Traguardo Chronograph R8871612043 to zegarek męski, który zachwyca sportowym charakterem i eleganckim wykończeniem. Zielona tarcza ze szlifem słonecznym, srebrnymi detalami oraz subtarczą czasu dobowego została zabezpieczona mineralnym szkłem. Koperta ze stali szlachetnej w srebrnym kolorze z czarnymi akcentami doskonale komponuje się z gumowym paskiem w czarnym kolorze, ozdobionym zieloną kreską. Zakręcane dekiel i koronka dodatkowo uszczelniają obudowę, co zapewnia ochronę na poziomie wodoszczelności 100 m, umożliwiając pływanie i nurkowanie bez akwalungu. Zegarek posiada również funkcję chronografu oraz powłokę luminescencyjną, zapewniającą doskonałą czytelność w ciemności.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password