GW1066G3
8 819,00 ₴
| Модель | GW1066G3 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 25.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 091661614262 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Guess Trend Phoenix GW1066G3 — це чорна модель із виразним модним характером, у якій корпус із нержавіючої сталі поєднано з гладким силіконовим ремінцем. Чорний циферблат з кристалами створює цілісну, ефектну композицію, а поліроване оздоблення корпусу додає всьому більш декоративного вигляду. Це пропозиція для чоловіків, які шукають годинник з виразною стилістикою, але зі зручним ремінцем на щодень. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Seiko Y121 з батареєю, термін служби якої становить до 36 місяців, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність 5 ATM захищає годинник від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password