GW1066G2
8 819,00 ₴
| Модель | GW1066G2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 25.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 091661613623 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Guess Trend Phoenix GW1066G2 вирізняється поєднанням золотого корпусу, золотого циферблата з кристалами та чорного силіконового ремінця. Це модель для чоловіків, які шукають годинник із виразним, декоративним дизайном, але не хочуть відмовлятися від зручного ремінця на щодень. Кристали на циферблаті додають цілому вигляду більш ефектного характеру, а закручувана задня кришка доповнює конструкцію моделі. Кварцовий механізм Seiko Y121 приводить годинник у дію та використовує батарею з терміном служби до 36 місяців. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність на рівні 5 АТМ означає захист від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password