GW1036L4
9 399,00 ₴
| Модель | GW1036L4 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так, субциферблат |
| Datownik dni tygodnia | tak, sub-tarcza |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614545 |
| Тип продукту | Годинник |
Guess Sport Saylor GW1036L4 — це жіночий годинник, що поєднує спортивний характер із зручністю та модним дизайном. Про сучасний вигляд моделі свідчить корпус у кольорі рожевого золота в поєднанні з білим силіконовим ремінцем. Білий циферблат має сонячне шліфування, яке ефектно відбиває світло. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Годинник оснащений кварцовим механізмом Seiko VX3J. Додатковими перевагами моделі є функція 24-годинного часу, функція секундної зупинки, індикатор дня тижня та місяця, що полегшують контроль часу. Водонепроникність до 30 метрів захищає годинник від легких бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password