GW1036L2
9 399,00 ₴
| Модель | GW1036L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так, субциферблат |
| Datownik dni tygodnia | tak, sub-tarcza |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614552 |
| Тип продукту | Годинник |
Guess Sport Saylor GW1036L2 — це жіночий годинник із сучасним і модним дизайном. Про модний характер моделі свідчить золотий корпус із нержавіючої сталі та синій силіконовий ремінець, що йде в комплекті. Корпус шириною 35 мм добре сидить на зап’ясті. Білий циферблат з ефектом сонячного шліфування додає годиннику виразності. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Годинник оснащений кварцовим механізмом Seiko VX3J. Додатковими перевагами годинника є функція 24-годинного часу, функція стоп-секунди, індикатор дня тижня та місяця. Водонепроникність до 30 метрів робить годинник стійким до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук та дрібного дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password