| Модель | GW1031L5 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Багатоколірний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661613685 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Dress Birdie GW1031L5 — це модель, що поєднує елегантний, модний вигляд із функціональністю. Срібний корпус і браслет із нержавіючої сталі того самого відтінку роблять цю модель універсальною для різних образів. Виразного характеру годиннику додає темно-синій циферблат із сонячним шліфуванням, захищений мінеральним склом. Модель оснащена японським кварцовим механізмом Seiko VX9N. Водонепроникність на рівні 5 АТМ захищає годинник від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password