| Модель | GW1031L4 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Рожеве золото |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614750 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Dress Birdie GW1031L4 — це елегантна та повсякденна модна модель, що поєднує в собі зручність і функціональність. Про універсальний вигляд годинника свідчить корпус кольору рожевого золота та браслет із нержавіючої сталі того ж відтінку. Додатковою перевагою є індикатор дня тижня та місяця. Циферблат у кольорі рожевого золота має сонячне шліфування. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. За роботу годинника відповідає японський кварцовий механізм Seiko VX9N. Циферблат захищає мінеральне скло. Водонепроникність на рівні 50 метрів захищає модель від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password