GW1025L2
8 819,00 ₴
| Модель | GW1025L2 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 18.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614859 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Mod Heavy Metal GW1025L2 — це функціональна модель у формі каблучки з ювелірним дизайном. Золотий корпус і браслет із товстим ланцюжковим плетінням того ж відтінку з нержавіючої сталі пасуватимуть до багатьох образів і з легкістю замінять прикраси. Золотий циферблат з сонячним шліфуванням додає моделі елегантності. За захист циферблата відповідає мінеральне скло. Годинник працює на кварцовому механізмі Seiko VX01. Водонепроникність на рівні 30 метрів захищає модель від легких бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password