GW1025L1
8 229,00 ₴
| Модель | GW1025L1 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 18.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614866 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Mod Heavy Metal GW1025L1 — це елегантна модель з виразним ювелірним стилем, яку носять у вигляді каблучки. Про його універсальний та повсякденний вигляд свідчить срібний корпус та ювелірний браслет із нержавіючої сталі з товстим ланцюговим плетінням та еластичною застібкою. Срібний циферблат з сонячним шліфуванням захищає мінеральне скло. За роботу моделі відповідає кварцовий механізм Seiko VX01. Водонепроникність до 3 АТМ робить модель стійкою до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або під час дрібного дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password