| Модель | GW1018L5 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Багатоколірний |
| Szerokość Paska | 13.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Karabińczyk |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661615191 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Hazel GW1018L5 — це ювелірна модель зі срібним корпусом, білим циферблатом і різнокольоровим браслетом із нержавіючої сталі. Кристали, розміщені на корпусі та циферблаті, надають виробу ошатного вигляду, а полірована обробка підкреслює елегантність годинника. Білий циферблат із сонячним шліфуванням тонко відбиває світло, завдяки чому модель виглядає більш ефектно. За захист циферблата відповідає мінеральне скло, а кварцовий механізм Seiko Y121 забезпечує роботу годинника. Батарея має термін служби до 36 місяців. Водонепроникність на рівні 5 АТМ захищає модель від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password