| Модель | GW1018L4 |
|---|---|
| Бренд | GUESS |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Квадратний |
| Колір циферблату | Рожеве золото |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 13.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Karabińczyk |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 091661614910 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Guess Bejeweled Hazel GW1018L4 поєднує колір рожевого золота з виразно оздобленим дизайном, тому він стане яскравим акцентом у вишуканих образах. Корпус із нержавіючої сталі прикрашений кристалами, які також присутні на циферблаті та підкреслюють ювелірний стиль моделі. Полірований браслет гармонійно доповнює цю ефектну композицію, а сонячний шліф на циферблаті делікатно змінює відтінок залежно від освітлення. Мінеральне скло захищає циферблат, а за роботу годинника відповідає кварцовий механізм Seiko Y121 з батареєю, термін служби якої становить до 36 місяців. Водонепроникність 5 ATM означає захист від бризок та короткочасного контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password