| Модель | GM-2100C-5AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Бежевий |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526346743 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Casio G-SHOCK Original Metal Covered GM-2100C-5AER zasługuje na uwagę ze względu na swoją rozbudowaną praktyczność, ponadprzeciętną wytrzymałość i oryginalny, odważny styl wyróżniający się ośmiokątną kopertą. Obudowa ze stali szlachetnej i żywicy wzmocnionej włóknem szklanym mieści w sobie popularny mechanizm kwarcowy i analogowo-cyfrową tarczę z czytelnym wyświetlaczem. Z korpusem łączy się beżowy materiałowy pasek. Oprócz systemu wstrząsoodpornego zegarek został wyposażony w wiele udogodnień. Zaletami modelu są: podświetlenie LED, powłoka Neobrite na znacznikach, czas światowy, stoper, timer, 5 alarmów dziennych, sygnały przycisków on/off, kalendarz automatyczny, funkcja ruchu wskazówki. Wodoszczelność 200 metrów chroni zegarek przed zalaniami podczas pływania i nurkowania bez osprzętu.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятати певні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна встановити з точністю до секунди і до 24 годин наперед.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password