| Модель | GM-2100BB-1AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526344336 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek G-SHOCK Original Metal Covered GM-2100BB-1AER to model dla mężczyzn, którym zależy na praktycznym i solidnie wykonanym urządzeniu poszukują praktycznego urządzenia o sprawdzonych funkcjach, wyposażeniu w najlepsze systemy zabezpieczeń i solidnym wykonaniu. Przy aktywności fizycznej i zajęciach na świeżym powietrzu sprawdzą się m.in. takie właściwości jak: system wstrząsoodporny, wysoka wodoszczelność o klasie 20 ATM, mocne podświetlenie LED i czytelny cyfrowy wyświetlacz. Dodatkowo model ma powłokę Neobrite na znacznikach, funkcje kalendarza automatycznego, multialarmu, stopera i timera oraz funkcje ruchu wskazówki. Elastyczny czarny pasek gwarantuje wygodę użytkowania. Kultowy projekt charakterystycznej ośmiobocznej koperty i bezela wykonano ze stali szlachetnej oraz żywicy wzmocnionej włóknem szklanym.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятати певні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Час можна встановити з точністю до секунди і до 24 годин наперед.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password