| Модель | GBD-200UU-1ER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 15.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526321993 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio G-SHOCK G-Squad Urban Utility Bluetooth Sync Step Tracker GBD-200UU-1ER zachwyci mężczyzn, którzy cenią sobie ciekawe zegarki. Ten model posiada udogodnienia, takie jak Bluetooth® Smart, Smartphone time, Super-Auto LED Light, system wstrząsoodporny, pomiar kalorii, czujnik przyśpieszenia, steptracker (licznik kroków), planer treningów, analiza treningu, dziennik aktywności, czas światowy, stoper - 1/100 sek. - 100 h, pamięć stopera 100, timer - 1/1 sek. - 60 min (z automatycznym powtórzeniem), 4 alarmy dzienne, funkcja drzemki, alarm wibracyjny, sygnały przycisków on/off, wyświetlanie połączeń przychodzących, wyświetlanie przychodzących wiadomości e-mail, funkcja zgubiony telefon, tryb samolotowy, a także format 12-/24-godzinny. Urządzenie stworzono w ponadczasowym kolorze czarnym. Wodoszczelność wynosi 20 ATM.

Годинник оснащений енергозберігаючою технологією Bluetooth®, яка пропонує енергозберігаючу передачу даних одним натисканням кнопки. Годинник може бездротово підключатися до смартфону через Bluetooth®, відкриваючи доступ до широкого спектру корисних функцій.

Якщо навколишнє світло тьмяніє, поворот зап'ястя підсвічує дисплей годинника особливо яскраво і барвисто.

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Ця функція підраховує витрачені калорії і зберігає результат у пам'яті.

Датчик руху реагує на прискорення і відображає його у вигляді швидкості на дисплеї. Датчик також підтримує функцію автоматичного обертання годинника, гарантуючи, що зображення завжди відображається на дисплеї правильною стороною догори.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password