| Модель | GBD-200SM-1A6ER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 15.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526313516 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio G-SHOCK G-Squad Bluetooth Sync Step Tracker GBD-200SM-1A6ER to model o niezwykłym wyposażeniu, który zachwyci każdego mężczyznę. Zegarek został wyposażony w funkcję, takie jak: Bluetooth, podświetlenie Super-Auto LED Light, system wstrząsoodporny, czujnik przyspieszenia, Training Planner (planowanie treningu), Training Analysis (analiza treningu), Training Log ( dziennik treningów), Steptracker (licznik kroków), Stoper - 1/100 sek. - 100h, pamięć stopera 100 okrążeń, 5 Timerów - 1/1 Sec. - 60 Min. (z automatycznym powtarzaniem), 4 alarmy dzienne, funkcja drzemki, alarm wibracyjny, sygnały przycisków on/of oraz funkcja zgubiony telefon. Wodoszczelność klasy 20 atmosfer, chroni produkt podczas pływania powierzchniowego oraz nurkowania z akwalungiem.

Годинник оснащений енергозберігаючою технологією Bluetooth®, яка пропонує енергозберігаючу передачу даних одним натисканням кнопки. Годинник може бездротово підключатися до смартфону через Bluetooth®, відкриваючи доступ до широкого спектру корисних функцій.

Якщо навколишнє світло тьмяніє, поворот зап'ястя підсвічує дисплей годинника особливо яскраво і барвисто.

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Датчик руху реагує на прискорення і відображає його у вигляді швидкості на дисплеї. Датчик також підтримує функцію автоматичного обертання годинника, гарантуючи, що зображення завжди відображається на дисплеї правильною стороною догори.

Час, що минув, розділений час і кінцевий час вимірюються з точністю до 1/100 секунди. Годинник може вимірювати час до 100 годин.

Виміряний загальний час, час проходження кола та час проходження відрізків можна зберегти в пам'яті разом з датою і переглянути пізніше. Набір даних складається з: дати, загального часу, часу проходження кола та відрізків. У пам'яті достатньо місця для зберігання до 100 наборів даних.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password