| Модель | 42601.748.6.028 |
|---|---|
| Бренд | DELBANA |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Механічний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978262739 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Delbana Recordmaster Mechanical 42601.748.6.028 zasługuje na uwagę ze względu na swoją garniturową stylistykę z lat 50. Koperta ze stali szlachetnej w złotym odcieniu łączy się z czarnym skórzanym paskiem. Klasyczny retro design dopełnia giloszowana tarcza w szampańskim kolorze i arabskimi indeksami. Pod nią pracuje szwajcarski mechanizm mechaniczny z ręcznym naciągiem Sellita SW210-1.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password