| Модель | 42601.748.6.024 |
|---|---|
| Бренд | DELBANA |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Механічний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978262678 |
| Тип продукту | Годинник |
Garniturowa elegancja w połączeniu ze szwajcarską precyzją wyróżniają zegarek męski Delbana Recordmaster Mechanical 42601.748.6.024. W klasycznej kopercie ze złotej stali szlachetnej zamknięto mechanizm mechaniczny z manualnym naciągiem Sellita SW210-1. Jego praca jest widoczna przez przeszklony i zakręcany dekiel. Styl retro z lat 50. podkreśla giloszowana tarcza o szampańskim kolorze w tonacji ciepłego beżu, zabezpieczona szkłem szafirowym z antyrefleksem. Z nią komponuje się brązowy skórzany pasek.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password