| Модель | 42601.722.6.189 |
|---|---|
| Бренд | DELBANA |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978262753 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Delbana Rotonda Automatic 42601.722.6.189 sprawdzi się dla mężczyzn ceniących wysoką jakość i styl retro. Na budowę modelu składają się pasek uszyty z brązowej skóry, koperta ze stali pozłacanej metodą PVD, ozdobiona giloszowaniem tarcza w kolorze beżowym oraz chroniące cyferblat szkło szafirowe z antyrefleksem. Do funkcji produktu należą oznaczenia i wskazówki pokryte świecącą w ciemności powłoką oraz datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Zakręcany, przeszklony dekiel odsłania pracę mechanizmu automatycznego Sellita SW200 Swiss Made, którego rezerwa chodu liczy 38 godzin. Wodoszczelność zegarka liczy 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password