| Модель | 42601.722.6.029 |
|---|---|
| Бренд | DELBANA |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978262708 |
| Тип продукту | Годинник |
Delbana Rotonda Automatic 42601.722.6.029 to męski zegarek automatyczny, który w ruch wprawia mechanizm Sellita SW200 Swiss Made, widoczny przez zakręcany, przeszklony dekiel. Rezerwa chodu wynosi 38 godzin. W kopercie ze stali szlachetnej pozłacanej metodą PVD mieści się giloszowana tarcza w jasnym odcieniu żółtego. Na przykrytym szkłem szafirowym z antyrefleksem cyferblacie znajdziemy datownik dni miesiąca oraz wskazówki i oznaczenia pokryte powłoką luminescencyjną. Obudowę umocowano na pasku z brązowej skóry. Całość nawiązuje wyglądem do stylistyki retro. Produkt jest odporny na większe zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password