| Модель | NJ0232-53X |
|---|---|
| Бренд | CITIZEN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Motylkowe |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Citizen Tsuyosa Shore Automatic NJ0232-53X — це модель з автоматичним механізмом, що вирізняється однорідною золотистою гамою та виразною кольоровою палітрою на циферблаті та безелі. Корпус із нержавіючої сталі золотого кольору має ширину 40 мм і товщину 12 мм, а вся конструкція поєднана зі сталевим браслетом, що відповідає колірній гамі. Зелений циферблат із лінійними індексами зберігає чіткий вигляд показань і захищений сапфіровим склом з антибліковим покриттям. За роботу годинника відповідає японський автоматичний механізм Citizen 8210 із запасом ходу до 45 годин, побудований на базі конструкції з 21 каменем. Модель оснащена віконцем дати та одностороннім безелем із хвилиною шкалою зеленого кольору. Індекси та стрілки, покриті Super-LumiNova, покращують читабельність при слабкому освітленні, а закручувана заводна головка та прозора закручувана задня кришка доповнюють конструкцію корпусу. Водонепроникність на рівні 100 метрів дозволяє плавати та безпечно контактувати з водою під час щоденного використання.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password