| Модель | NJ0230-59L |
|---|---|
| Бренд | CITIZEN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Motylkowe |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Citizen Tsuyosa Shore Automatic NJ0230-59L — це модель з автоматичним механізмом, виконана в цілісному спортивно-класичному стилі. Корпус із нержавіючої сталі сріблястого кольору має ширину 40 мм і товщину 12 мм, а завершує композицію сталевий браслет у такому ж виконанні. Темно-синій циферблат з лінійними індексами зберігає чіткий вигляд індикації та захищений сапфіровим склом з антибліковим покриттям. За роботу годинника відповідає японський автоматичний механізм Citizen 8210 із запасом ходу до 45 годин, побудований на базі конструкції з 21 каменем. Модель оснащена датою у вигляді віконця та одностороннім безелем із хвилиною шкалою синього кольору. Стрілки та індекси, покриті Super-LumiNova, покращують читабельність у умовах слабкого освітлення, а закручувана заводна головка та прозора закручувана задня кришка доповнюють конструкцію корпусу. Водонепроникність на рівні 100 метрів дозволяє плавати та вільно контактувати з водою під час щоденного використання.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password