| Модель | NJ0231-56L |
|---|---|
| Бренд | CITIZEN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Бірюзовий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Motylkowe |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Citizen Tsuyosa Shore Automatic NJ0231-56L — це модель з автоматичним механізмом, виконана в цілісному спортивно-класичному стилі. Корпус із нержавіючої сталі сріблястого кольору має ширину 40 мм і товщину 12 мм, а вся конструкція поєднана зі сталевим браслетом шириною 22 мм, створюючи цілісну та вивірену форму. Циферблат бірюзового кольору, оздоблений сонячним шліфуванням, захищений сапфіровим склом. За роботу годинника відповідає японський автоматичний механізм Citizen 8210. Модель оснащена віконцем дати та безелем із хвилинною шкалою, а прозора задня кришка дозволяє спостерігати за роботою механізму. Водонепроникність на рівні 100 метрів дозволяє плавати та безпечно контактувати з водою під час щоденного використання.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password