| Модель | AW0151-85XC |
|---|---|
| Бренд | CITIZEN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Особливості циферблату | Фактурна |
| Індикатор дати місяця | так |
| Datownik dni tygodnia | tak |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4974374347916 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Citizen Core Sports Eco-Drive AW0151-85XC поєднує срібний корпус і сталевий браслет із зеленим циферблатом із фактурною обробкою. Циферблат має зручне розташування з індикатором дня місяця та тижня, завдяки чому легше перевіряти поточну дату без необхідності звертатися до додаткової інформації. Сонячний механізм Miyota J800M працює за технологією Eco-Drive, тобто черпає енергію зі світла і може працювати до 240 днів після повного заряджання. Вага 117 грамів створює відчуття міцної сталевої конструкції, але водночас залишається розумною для моделі на браслеті, яку носять щодня. Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень, що виникають під час використання. Водонепроникність 10 ATM означає, що з годинником можна плавати на поверхні.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password